Aster Villa

  • Rustige ligging aan het einde van een weggetje
  • Prachtig uitzicht op de heuvels
  • Grote buitenruimte met zwembad en tuin
  • Slaapkamers met airconditioning
  • Ruim en modern interieur

Aster Villa foto's en beschrijving

Plant u een huwelijksreis of een vakantie met vrienden in het prachtige Phuket? Je kunt verblijven in de luxe Aster Villa. Het is een groot huis voor een kleine groep gasten die op zoek zijn naar exclusiviteit en volledige privacy. Verspreid over een privéterrein van 500 vierkante meter is Aster een charmant huuraccommodatie in een serene hoek van Phuket. Het ligt aan de zijkant van een beboste heuvel. Je kunt lange wandelingen maken om de serene buurt te verkennen, de heuvel oplopen als je wilt, of gewoon chillen en ontspannen in de villa. Je kunt zelfs het schilderachtige Kata Noi Beach bezoeken, dat heel dichtbij ligt. Zelfs Kata Beach is vlakbij.

Villa Aster is een geweldige keuze voor twee stellen, honeymooners, vier goede vrienden of een klein gezin met ouders en twee kinderen. De villa heeft alles wat je wilt in een eersteklas huurwoning, zoals een privézwembad, een prachtig aangelegde tuin, kamers met airconditioning, badkamers met bad, buiten/binnen eet- en loungeruimtes en een moderne keuken. Het uitzicht op de heuvel, die meteen na de grensmuur begint, is fantastisch. Je zult zeker genieten van je verblijf in dit fantastische luxe huis.

Kaart

Nearest amenities
Russian Market Гастроном
451 m
The Best Food By Naam
456 m
Rubber Tree (Asian Restaurant)
468 m
Rossy Bar Rawai (Bar)
470 m
De Dee Bar (Bar)
505 m
Baan na nung (Thai Restaurant)
518 m
Points of interest
Phuket International Airport
42 km
Karon Viewpoint
1.09 km

De villa ligt in de heuvels boven Kata Noi Beach. Je kunt het strand gemakkelijk bereiken via het beroemde Karon View Point en Rock Beach Swing. Vlakbij biedt het dierenopvangcentrum Kokchang Safari olifantentochten en -baden, voedersessies en Thaise maaltijden.

Diensten & kenmerken

Ontbreekt er iets in dit villa? Geen zorgen, onze Concierge kan het regelen voor u. Laat het ons weten :)
  • Faciliteiten:

    • Extra gast (extra kosten) (neem contact met ons op)
    • Air conditioning (contact us)
    • BBQ
    • Elektriciteit (extra kosten) (6 THB/kWh)
    • Gesloten woonkamer
    • Föhn
    • Free parking Private & covered
    • Strijkijzer en strijkplank
    • Kledingkast
    • Kluis
    • Zwembad
    • Terras
    • Towels Included
    • Wasmachine
    • Wi-Fi internet
  • Eten en drinken:

    • Broodrooster
    • Koffiezetapparaat
    • Volledig uitgeruste keuken
    • Magnetron
    • Oven
  • Diensten:

    • Final cleaning (extra kosten) 35 USD
    • Tuinman
    • Huishouden eens per 3 dagen
    • Zwembad onderhoud
  • Entertainment:

    • TV
  • Meer informatie:

    • Pers. max.: 4
    • Personeel: 2
    • Villa grootte: 500 m²
  • Voorwaarden:

    • Aankomst: 15:00
    • Vertrek: 11:00
    • Borg: 7000 THB

Deze villas zijn dichtbij Aster Villa

Villa Sebatik
Villa Sebatik

Rawai beach - 4 slaapkamers

van USD 917 per nacht

0.8 km

10% korting voor en verblijf van 28/04/2024 tot 19/12/2024 voor een verblijf langer dan 7 nights
Villa Andaman View
Villa Andaman View

Rawai beach - 5 slaapkamers

van USD 800 per nacht

0.9 km

Villa Bond
Villa Bond

Nai Harn beach - 3 slaapkamers

van USD 115 per nacht

1 km

10% korting voor en verblijf van 28/04/2024 tot 16/09/2025 voor een verblijf langer dan 7 nights